HAKKIMIZDA
Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Matbaacılık çok geniş bir daldır ve baskı sırasında yapılan tercihler maliyeti çok etkiler.Biz Özge Ofset olarak eğitimli kadromuz ve tecrübelerimizle maliyeti minimuma indirecek karararlar alır, müşterilerimizi daima memnun etmek için çaba sarfederiz.Baskı sırasında ürünün takip ve kontrolüyle ilgilenir, bilimsel anlamda kaliteli ürün baskısı yapılmasını sağlarız.Üretimin tüm sürecinde, kalite kontrol konusunda deneyimli personelimiz baskının kalite standartları dahilinde olması için gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

Birbirine yakın hizmet veren birçok firmayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğin müşteri hizmetleri olduğuna inanmaktayız. Aynı kulvardaki diğer firmalara göre en büyük farkımız, deneyimimiz ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgidir.Deneyimli ve yaratıcı grafik atölyemiz, müşterilerimizin düşüncelerini ön planda tutarak, ürüne en uygun tasarımları hazırlamakta ve bunu kâğıda dökmektedir.

Çalışma prensibi olarak müşterilerimizden habersiz hareket etmez, ürünün baskıdan önceki ve baskı sırasındaki durumu hakkında müşterilerimizibilgilendiririz. Baskıyı gerçekleştirmeden önce daima müşterilerimizden onay alırız.Sonuç olarak kalitesiz ürünleri müşterilerimize sunmayız.

Misyonumuz; ayrıcalığınızı görselliğe aktarmaktır.